Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı 120 Saat

Sorumlu Emlak Danışmanı Nedir? Ne İş Yapar? Nasıl Olunur?

Taşınmaz ticaretinde yönelik yönetmelikte yapılan değişiklik kapsamında oluşturulan Sorumlu Emlak Danışmanı ve Taşınmaz Ticareti Sertifika Programı ZORUNLU EĞİTİM PROGRAMIDIR.

EMLAKÇILIK VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI YAPILABİLMESİ İÇİN ZORUNLU EĞİTİM VE SERTİFİKADIR.

MYK tarafından düzenlenen Emlakçılık sınavına girebilmek için bu eğitimi ve belgeyi almanız ZORUNLUDUR. 
•MYK tarafından düzenlenen sınava geçmiş tarihte giren ve başarılı olan kişiler için de 120 saatlik eğitim ZORUNLU tutulmuştur.

Bu program; Sorumlu Emlak Danışmanı;  “Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’ 14 Ekim 2020 tarih ve 31274 sayı ile Resmî Gazete `de yayımlanmıştır. Bu yönetmeliğe göre işletmelerin “Sorumlu Emlak Danışmanı – Seviye 5′ yetki belgesi alabilmeleri için Taşınmaz Ticareti Eğitimi almaları gerekmektedir.

Aldığımız bu belgeyle Emlak ofisi açabilir miyiz?

Bizden alacağınız sertifika, emlak ofisi açmak için istenilen şartlardan bir (1) tanesidir. Bizden alacağınız eğitim sertifikasının yanında Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş merkezlerden 5. seviye Sorumlu Emlak Danışmanlığı belgesi gerekmektedir. Ayrıca; yetki belgesi başvurusunun yapıldığı tarihten önceki son beş yıl içinde ortaöğretim mezunlarının en az on iki ay; ön lisans, lisans ve lisansüstü mezunlarının ise en az altı ay emlak danışmanlığı veya sorumlu emlak danışmanlığı yapmış olması gerekmektedir. Yani o alanda Sigortasının yatmış olması gerekmektedir.

Eğitim Süreci

Tüm işlemler online gerçekleşecek olup kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
1 ay eğitim süreniz bulunmaktadır.

Kimler Katılabilir ?
•Bu eğitim programına katılacak kişiler arasından aktif olarak emlakçılık yapanların en az ilkokul mezunu seviyesinde,
•Emlakçılığa yeni başlayacak kişilerin ise en az orta öğretim seviyesinde mezuniyeti bulunması gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

•Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
•Eğitim başlangıç ve bitiş tarih aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
•Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
•Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0546 880 83 87 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
•Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.

Nasıl Katılırım?

‘İletişim Formu Üzerinden Bilgilerinizi Göndererek Eğitim Danışmanımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eğitim Danışmanı sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün , mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

 

Sertifikalarda İNDİRİM Fırsatı..

HEMEN BİLGİ AL!

Eğitimler hakkında ücretsiz bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Shopping Cart